קלנועית מתקפלת

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם >>

קלנועית לייט פתוחה

איך מקפלים את הקלנועית
ב-2 שלבים פשוטים >>

מקפלים את המושב

ע״י משיכת הכפתור

מקפלים את הכידון

ע״י סיבוב ההברגה

הקלנועית סגורה

תהנו!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם >>

קלנועית לייט פתוחה

איך מקפלים את הקלנועית
ב-2 שלבים פשוטים >>

מקפלים את המושב

ע״י משיכת הכפתור

מקפלים את הכידון

ע״י סיבוב ההברגה

הקלנועית סגורה

תהנו!

קלנועית מתקפלת להרגשת עמצאות

השימוש בקלנועיות הפך פופולרי יותר ויותר בשנים האחרונות, ולא בכדי. הם מספקים לאנשים עם מוגבלות בניידות את החופש והעצמאות להסתובב וליהנות מהחיים במלואם. בין הסוגים השונים של הקלנועיות הקיימות בשוק, הקלנועיות המתקפלות זכו לפופולריות עצומה. הסיבה לכך היא שהן קלות מאושרי טיסה וניתן לאחסן אותם בקלות כאשר אינם בשימוש.

מהיא קלנועית מתקפלת

קלנועית מתקפלת היא סוג של קלנועית שניתן לקפל ולאחסן בקלות כאשר אינה בשימוש. קלנועיות אלה נועדו לספק נוחות וקלות ותחבורה לאנשים עם מוגבלות בניידות. הם קלים, קומפקטיים וניתן לשאת אותם בקלות בתא המטען של מכונית או בתחבורה ציבורית. הן מושלמות עבור אנשים שזקוקים לסיוע בניידות בדרכים, ורוצים קלנועית שקלה לתמרון וניתן להוביל אותה בקלות ובפשטות להרגשת עצמאות.

בראשית קלנועיות
האטה בסיבוב

כיצד להשתמש קלנועית מתקפלת של בראשית מובילטי

השימוש בקלנועית המתקפלת קלה ופשוטה. כדי להשתמש בקלנועית, 

בצע את השלבים הבאים:

שלב 1: פתח את הקלנועית וודא שהסוללה טעונה במלואה.

שלב 2: התאם את הישיבה לגובה הרצוי.

שלב 3: הפעל את הקלנועית באמצעות סיבוב המפתח להפעלה.

שלב 4: השתמש במצערת כדי לשלוט במהירות הקלנועית.

שלב 5: שחרר את המצערת כדי להאט או לעצור את הקלנועית.

שלב 6: כשתסיים להשתמש בקלנועית, כבה אותה וקפל אותה בחזרה לאחסון קל.

היתרונות של קלנועית קטנה מתקפלת

ניידות: דגם הלייט של בראשית מובילטי קלת מתקפלת בקלות בשניות, מה שהופך אותה קלה לשינוע ולאחסון. ניתן לקחת אותה בתחבורה ציבורית או לאחסן אותה בתא המטען של מכונית. הקלנועית שלנו מאושרת טיסה כך שגם בחופשה תוכלו לשמור על הניידות שלכם, משקלה רק 17 קילו ללא הסוללה ועם סוללת הליתיום המשקל רק 19 קילו, מה שהופך אותה לקלנועית הקלה בעולם.

פשטות: ניתן לקפל את הקלנועית בקלות, מה שהופך אותה לקלה לשימוש תוך כדי תנועה. ניתן לקחת אותה לחופשות, טיולי קניות או טיולי יום, הקלנועית המתקפלת שלנו מספקים לאנשים סיוע בניידות בכל מקום שהם הולכים.

עמידות: קלנועית בראשית מוליטי עשויה מחומרים איכותיים ומסגרת אלומיניום תעופתי מה שהופך אותה לעמידה לאורך זמן. היא יכולה להתמודד עם שטח גס,  מתאימה לפעילויות פנים וחוץ. 

נוחות: הקלנועית נועדה לספק נוחות מירבית, עם ישיבה מתכווננת כיסא עם קפיצים ובעל כרית אורתפדית נוחה גם לגב הכסא לנוחות מקסימלית, משענות יד מרופדות והשענת רגליים נוחה,  נסיעה חלקה, הודות לעיצוב היציב והבטיחותי שלה.

קלנועית מתקפלת בראשית_1200x1200-09
קלנועית מתקפלת בראשית_1200x1200-08

מהי קלנועית מתקפלת לטיסה

קלנועית מתקפלת מאושרת לטיסה היא סוג של קלנועית קומפקטית המאושרת לנסיעות אוויריות והפלגות. קלנועיות אלו מתוכננים להיות קלים, קלים להובלה וניתנים לקיפול ולאריזה בחלל קטן, כגון תא מטען של מכונית או תא עילי במטוס.

קלוניעית מתקפלת אשר תקבל אישור טיסה תלויה במספר גורמים, ביניהם גודל ומשקל הקלנועית, חיי הסוללה שלה והעיצוב הכולל שלה. לרוב חברות התעופה יש הנחיות ספציפיות למכשירי ניידות, כולל קלנועיות, שיש לפעול לפיהם.

כדי להגדיל את ההסתברות שקלנועית יקבל אישור טיסה, חשוב לבחור בדגם העומד בהנחיות חברת התעופה ולברר עם חברת התעופה מראש כדי לוודא שהקלנועית עומדת בדרישותיה. כמו כן, חשוב לוודא שהמצבר מסומן כראוי, ושהקלנועית מוגנת למנוע נזק במהלך ההובלה, הקלנועית המתקפלת שלנו הלייט בעלת אישור הטסה, כאשר אתם רוכשים את הקלנועית מקלנועיות בראשית מובילטי תקבלו אישור הטסה אשר אותו תצתרכו להציג לפני הטיסה.

תכונות של קלנועית המתקפלת שלנו

טעינה קלה וחיבור לUSB לצורך טעינת הטלפון.

קל לקיפול: הקלנועית ניתנת לקיפול ופתיחה בקלות תוך שניות, מה שמקל על הובלה ואחסון.

קל משקל: קלנועית המתקפלת של בראשית מובילטי עשוייה מאלומינים תעופתי קל וחזק במיוחד ושוקלת רק 17 קילו ללא סוללה ו19 קילו עם סוללת הליתיום, מה שהופך אותה לאחד מהקלנועית ההמתקפלות הקלות ביותר בשוק.

מנוע חזק: לקלנועית יש מנוע חזק שיכול להגיע למהירויות של עד 7 קילומטר לשעה ע"פ חוק, מה שהופך אותו למושלם לפעילויות בחוץ.

חיי סוללה ארוכים: לקלנועית חיי סוללה ארוכים, עם טווח של עד 15 קילומטר בטעינה בודדת.

ישיבה מתכווננת: לקלנועית יש ישיבה מתכווננת, המאפשרת לאנשים בגבהים שונים להשתמש בו בנוחות.

נורות לד: לקלנועית יש נורות לד, מה שהופך אותו לנראה בתנאי תאורה חלשה.

כיצד פועלת הקלנועית המתקפלת?

קלנועית מתקפלת פועלת בדומה לקלנועית ניידת רגילה. יש מנוע המופעל על ידי סוללה שמניע את הקלנועית קדימה ואחרוה,  ומנווטים באמצעות כידון. לרוב הדגמים יש גם מושבים מתכווננים ומשענות ידיים כדי להבטיח נוחות מירבית. ההבדל העיקרי בין קלנועית ניידת רגילה לקלנועית ניידת מתקפלת הוא גודלו ומשקלו. קלנועית ניידות מתקפל נועדה להיות קלת משקל וקומפקטית, מה שמקל על הובלה ואחסון.

שמור על הסוללה טעונה

הסוללה של קלנועית הניידות המתקפל שלך היא מרכיב חיוני. כדי להבטיח שהוא יישאר במצב טוב, עליך לטעון אותו באופן קבוע. פעל בהתאם להוראות היצרן לגבי זמן הטעינה ותדירות הטעינה. כמו כן, הימנע מטעינת יתר של הסוללה מכיוון שהיא עלולה לקצר את תוחלת החיים שלה. (לסוללה שלנו בבראשית מובילטי יש פריקה אוטומטית אשר מפסיקה להזרים חשמל לסוללה ברגע שהסוללה טעונה במלואה).

בראשית רקע ירוק

שמור על הקלנועית שלך נקיה

לכלוך ופסולת יכולים להצטבר על הקלנועית שלך לאורך זמן, מה שעלול לגרום לנזק למנגנונים שלו. כדי למנוע זאת, עליך לנקות את הקלנועית שלך באופן קבוע. השתמשו במטלית לחה כדי לנגב את פני הקלנועית, והשתמשו במברשת בעלת זיפים רכים כדי להסיר כל פסולת שהצטברה באזורים שקשה להגיע אליהם, חשוב לוודא שאתה לא מרטעבים את הסוללות ואת המעגלים החשמליים.

בדוק את הצמיגים

הצמיגים בקלנועית הניידות המתקפל שלך חיוניים לפעולתו. יש לבדוק אותם באופן קבוע עבור כל סימני בלאי או נזק. אם אתה מבחין בחתכים או קרעים, החלף מיד את הצמיג. בדוק את לחץ האוויר בצמיגים במידה והצמיכים הם צמיגי אוויר ולא צמיגים מלאים, וודא שהלחץ נמצא בטווח המומלץ של היצרן.

שחור קלנועית מתקפלת

בדוק באופן קבוע את הבלמים

הבלמים בקלנועית המתקפלת שלך חיוניים לבטיחותך. בדוק אותם באופן קבוע כדי לוודא שהם במצב תקין. אם אתה מבחין בסימני בלאי או נזק, החלף אותם מיד, בכל דגמי קלנועיות בראשית מובליטי יש ברקס אלקטרו מגנטי אשר נכנס לפעולה ברגע שאתם עוזבים את מצערת היד.

הגן על הקלנועית מפני פגעי מזג האויר

חשיפה לפגעי מזג האוויר עלולה לגרום נזק לקלנועית המתקפלת שלך. הגן עליו מפני גשם, שלג וטמפרטורות קיצוניות על ידי אחסונו בתוך הבית כאשר אינו בשימוש. אם אתה חייב להשאיר אותו בחוץ, השקיעו בכיסוי כדי להגן עליו מפני פגעי מזג האוויר.

בראשית לייט נכנסת לרכב בקלות

אחסון הקלנועית כראוי

כאשר אינו בשימוש, אחסן את קלנועית הניידות המתקפלת שלך במקום יבש וקריר. הימנע מאחסנה באור שמש ישיר או בטמפרטורות קיצוניות, מכיוון שהדבר עלול לגרום נזק לסוללה ולרכיבים אחרים.

מדוע רוב האנשים בוחרים בקלנועית מתקפלת של בראשית מובילטי

דגם לייט הקל משקל של בראשית מובילטי הוא בחירה המועדפת ממגוון סיבות. 

בואו נסתכל מקרוב על הסיבה שהקלנועיות האלה צברו קהל כה נאמן.

יכולת תמרון יוצאת דופן

עם העיצוב הקומפקטי ורדיוס הסיבוב הצר שלהן, קלנועיות בראשית מובילטי מציעים יכולת תמרון יוצאת דופן. בין אם מנווטים במרחבים צפופים, במסדרונות צרים או במרכזי קניות עמוסים, קלנועיות אלו מאפשרים למשתמשים לנוע בקלות ובביטחון.

ניידות

אחד המאפיינים הבולטים שלנו הוא הניידות הנוחה שלהן. קלנועיות אלו הם קלים וניתנים לקיפול מהיר שלוקח רק 5 שניות מה שהופך אותם לאידיאליים לנסיעות ולאחסון. המשתמשים יכולים להעביר ללא מאמץ את הקלנועיות שלהם בתא המטען של מכונית או לאחסן אותם בחללים קומפקטיים.

נוחות ויציבות משופרים

קלנועיות בראשית מובילטי נותנים עדיפות לנוחות ויציבות המשתמש. קלנועיות אלו מצוידים כסא לישיבה נוחה, ומשענות מתכווננות, גלגלים גומי שלא משאירים סימנים ומספקים נסיעה חלקה ונוחה. המשתמשים יכולים ליהנות מנסיעה ממושכות מבלי לחוות אי נוחות או עייפות.

סוללת ליתיום לעוצמה לאורך זמן

הקלנועית המתקפלת מופעל באמצעות סוללת ליתיום איכותית. טכנולוגיית הסוללה המתקדמת הזו מציעה ביצועים יוצאי דופן ואריכות ימים. משתמשים יכולים ליהנות ממרחקי נסיעה ארוכים יותר ללא צורך בטעינה תכופה, מה שמספק שקט נפשי ונוחות.

עיצוב קל משקל לניידות קלה

משקלו של 17 קילוגרם בלבד, קלנועית הקטנה של בראשית מובילטי היא קלת משקל להפליא. העיצוב הקומפקטי והנייד שלו מאפשר הובלה ואחסון ללא מאמץ. המשתמשים יכולים להרים את הקלנועית בקלות לתוך תא המטען של המכונית או לשאת אותו למעלה, מה שמבטיח נוחות וחופש מירביים.

פטנט לבטיחות משופרת

הקלנועית המתקפלת שלנו משלבת פטנט אוטומטי המפחית את המהירות בפנייה. מאפיין בטיחות זה חיוני לשמירה על יציבות ומניעת תאונות במהלך פניות חדות או תמרונים. משתמשים יכולים לנווט בבטחה בפינות עם סיכון מופחת, מה שמבטיח חווית רכיבה בטוחה ומאובטחת.

מטען USB מובנה

שלא כמו קלנועיות אחרים בשוק, הקלנועית של בראשית מובילטי כולל מטען USB מובנה. תכונה נוחה זו מאפשרת למשתמשים להטעין את המכשירים האלקטרוניים שלהם, כגון סמארטפונים או טאבלטים, ישירות מהקלנועית. זה מוסיף פרקטיות ומבטיח שהמשתמשים יישארו מחוברים תוך כדי תנועה.

קלנועית מתקפלת בראשית_900x1600-18

לפרטים נוספים >>

 

תמיכה ושירות לקוחות יוצאי דופן

בראשית מובילטי מתגאה במתן תמיכת הלקוחות והשירות הטובים ביותר בתעשייה. הצוות המסור שלנו מחויב לסייע ללקוחות בכל פניה, חשש או בעיה טכנית שהם עשויים להיתקל בהם. אנו נותנים עדיפות לשביעות רצון הלקוחות ושואפים לספק פתרונות מהירים ויעילים, תוך הבטחת חוויה חיובית לאורך כל הבעלות על קלנועית של בראשית מובילטי.

FDA ו-CE מאושרים לבטיחות ואיכות

קלנועית הניידות הקטן של בראשית מובילטי הוא גם מאושר על ידי ה-FDA וגם CE, המבטיח עמידה בתקני בטיחות ואיכות מחמירים. הסמכות אלו מבטיחות שהקלנועית עבר בדיקות קפדניות ועומד בדרישות הדרושות לביצועים מיטביים ובטיחות המשתמש.

קלנועית מאושרת לטיסה

לאלו שאוהבים לחקור יעדים חדשים, הקלנועית שלנו מאושרת לטיסה. המשמעות היא שניתן לקחת אותו לטיסה, מה שמאפשר למשתמשים לשמור על עצמאותם וניידותם גם בזמן נסיעה. תהנה מהחופש לחקור ולחוות הרפתקאות חדשות ללא כל הגבלה.

מחירים נוחים לנגישות

בראשית מובילטי מאמינה בהנגשת פתרונות הניידות לכולם. לכן כל מוצרי הניידות שלנו מוצעים במחירים נוחים מבלי להתפשר על איכות או ביצועים. אנו שואפים לספק תמורה לכסף, להבטיח שאנשים המחפשים קלנועית אמין ועשיר בתכונות יוכלו למצוא אותו במסגרת התקציב שלהם.

התאמה אישית

בראשית מובילטי מבינה שלכל משתמש יש צרכים והעדפות ייחודיות. זו הסיבה מציעים מגוון אפשרויות התאמה אישית. מתנוחות ישיבה מתכווננות ועד אביזרים נלווים כגון סלים ומחזיקי כוסות, המשתמשים יכולים להתאים אישית את הקלנועיות שלהם כך שיתאימו לדרישות הספציפיות שלהם.

פשטות ובטיחות

הפעלת הקלנועית שלנו היא פשוטה וידידותית למשתמש. הפקדים האינטואיטיביים מבטיחים קלות שימוש, אפילו לאנשים עם מיומנות מוגבלת. בנוסף, קלנועיות אלה מצוידים בתכונות בטיחות מתקדמות, מה שהופך אותם לבחירה מצוינת עבור משתמשים המחפשים פתרון ניידות מאובטח ואמין.

מאמרים על קלנועית מתקפלת

קלנועית מאושרת הפלגה

קלנועית מאושרת הפלגה שייט תענוגות או קרוז הוא בחירה פופולרית לחופשה עבור אנשים מכל תחומי החיים, כולל אלה עם בעיות ניידות. קלנועית חוללה מהפכה בנסיעות

קרא עוד »

סוללות לקלנועית

עולם הסוללות לקלנועיות מתקפלות: סוגים, יתרונות, תחזוקה והנחיות לטעינה הופעת קלנועיות מתקפלות חוללה מהפכה בדרך שבה אנשים עם מוגבלות בניידות מנווטים בעולם. קלנועיות קומפקטיים וניידים

קרא עוד »
בראשית קלנועיות קלנועית קטנה לבית

קלנועית קטנה לבית

שיפור איכות החיים: הכוח הטרנספורמטיבי של קלנועית קטנה לבית חיים עם מוגבלות יכולים להציג אתגרים ייחודיים, וניווט בסביבת הבית שלך לא צריך להיות אחד מהם.

קרא עוד »
קלנועית קלת משקל

קלנועית קלת משקל

קלנועית קלת משקל כמה חשוב שהקלנועית שלנו תהיה קלת משקל ניידות היא היבט בסיסי בחיי האדם, המאפשרת לאנשים לחקור את העולם הסובב אותם, לעסוק בפעילויות

קרא עוד »
קלנועיות בראשית לטיול

קלנועית טיולים

קלנועית טיולים מאושרת לטיסה יציאה למסע עם קלנועית מתקפלת פותחת בפני אנשים מוגבלים עולם של אפשרויות. נתעמק בהיבטים שונים של נסיעה בקלות, ונציע טיפים וטריקים

קרא עוד »

בטיחות קלנועית

בטיחות בקלנועית קלנועיות הן כלי רב ערך לאנשים עם מוגבלות בניידות, המספקים להן את החופש להסתובב באופן עצמאי. עם זאת, כדי ליהנות באופן מלא מהיתרונות

קרא עוד »

קלנועית מתקפלת למזוודה

קלנועית מתקפלת למזוודה בעולם מהיר שבו יעילות ונוחות הם מעל לכל, פתרונות הניידות התפתחו מעבר למקובל. תארו לעצמכם שיש לכם את היכולת לעבור בצורה חלקה

קרא עוד »
קלנועית קלה

קלנועית קלה

קלנועית קלה פתרון קל לניידות בכל הנוגע לעזרי ניידות אישיים, קלנועיות חוללו מהפכה בחייהם של אינספור אנשים עם אתגרי ניידות. המכשירים החדשניים והניידים הללו מציעים

קרא עוד »
קלנועית מומלצת

קלנועית מומלצת

מדוע דגם בראשית לייט היא קלנועית מומלצת בישראל אתגרי ניידות לא צריכים להפריע לך ליהנות מהחיים במלואם. הודות להתקדמות הטכנולוגיה, קלנועיות הפכו לפתרון מושלם למחפשים

קרא עוד »
קלנועית ניידת

קלנועית ניידת

היתרונות הפסיכולוגיים של קלנועית ניידת קלנועיות מתקפלות ניידות הפכו לכלי עזר חיוני עבור אנשים עם מוגבלות בניידות, ומספקים להם חופש ועצמאות חדשים. בעוד שהיתרונות הפיזיים

קרא עוד »
קלנועית קומפקטית

קלנועית קומפקטית

קלנועית קומפקטית בעולם המהיר של היום, ניידות משחקת תפקיד מכריע בשמירה על אורח חיים פעיל ועצמאי. עבור אנשים עם מוגבלות בניידות, קלנועיות קומפקטיות לניידות הופיעו

קרא עוד »

קלנועית מתקפלת לטיסה

קלנועית מתקפלת לטיסה לחוויה עצמאות גם בחופשה ככל שהעולם שלנו הופך ליותר ויותר נייד, אנשים מחפשים דרכים חדשות וחדשניות לטייל. אמצעי תחבורה שצובר פופולריות הוא

קרא עוד »
קלנועית יחיד

קלנועית יחיד

קלנועית יחיד מה כל כך מיוחד בה? הביקוש הגובר לעזרים לניידות הוביל לפיתוח פתרונות חדשניים שונים, ופתרון אחד כזה הוא קלנועית יחיד. קלנועיות אלה מציעים

קרא עוד »
קלנועית קטנה

קלנועית קטנה

העצמאות שקלנועית קטנה מעניקה לנו בעולם המהיר של היום, שבו ניידות היא המפתח לשמירה על אורח חיים עצמאי, קלנועיות קטנות כלי רכב קומפקטיים ורב-תכליתיים אלו

קרא עוד »
קלנועית מתקפלת עם שלט

קלנועית מתקפלת עם שלט

קלנועית מתקפלת ידנית לעומת קלנועית מתקפלת עם שלט בעולם הניידות, קלנועיות מתקפלות חוללו מהפכה בדרך שבה אנשים עם מוגבלות מנווטים בסביבתם. קלנועיות קטנות אלה מציעים

קרא עוד »

קלנועית מתקפלת קלת משקל

קלנועית מתקפלת קלת משקל לעצמאות מרבית האם אתה מוכן להחזיר את העצמאות לחייך וליהנות מהחופש לנוע ללא מאמץ? אל תחפש עוד! בראשית מובילטי עם התכונות

קרא עוד »

תפריט נגישות