בס״ד

בס״ד

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם >>

מהי קלנועית חשמלית

קלנועית חשמלית היא מכשיר המופעל על ידי סוללות המשמש לסיוע לאנשים עם לקויות ניידות. הוא מיועד לנהיגה תוך כדי ישיבה, כאשר המשתמש מכוון ושולט במכשיר באמצעות כידון. קלנועיות מיועדים לשימוש פנימי וחיצוני כאחד, עם רמות שונות של מהירות ויכולת תמרון.

המצאת ההקלנועית החשמלית

הקלנועית החשמלית הראשונה הומצא בשנת 1968 על ידי אדם בשם אלן תיימה. תיימה היה מהנדס מכונות שחיפש דרך לעזור לחברו, מהנדס עמית שסבל מטרשת נפוצה. תיימה רצה ליצור מכשיר שיעזור לחבר שלו להתמצא בקלות ובאופן עצמאי יותרההמצאה של תיימה נקראה אמיגו, וזה היה הקלנועית הניידות החשמלית הראשונה בעולם. האמיגו היה מכשיר תלת גלגלי שהופעל על ידי מנוע חשמלי וסוללה נטענת. הוא תוכנן לשימוש בפנים ובחוץ והיה לו מהירות מרבית של 3 קמ"שהאמיגו היה המצאה פורצת דרך שסיפקה ניידות ועצמאות רבה יותר לאנשים עם בעיות ניידות. הוא היה קל משקל, קל לתמרון, וניתן היה לפרק אותו להובלה.

האבולוציה של הקלנועית חשמלית

הקלנועית הניידות החשמלית עברה דרך ארוכה מאז המצאת האמיגו. בואו נסתכל איך זה התפתח במהלך השנים.

שנות ה-50-1960: הקלנועיות הניידות  הראשונים בייצור המוני

ההקלנועיות החשמלים הראשונים בייצור המוני הוצגו בשנות ה-50 וה-60. הדגמים המוקדמים הללו היו בדרך כלל כבדים ומגושמים ולא היו מעשיים במיוחד לשימוש יומיומי. עם זאת, הם סללו את הדרך לפיתוח דגמים מתקדמים יותר.

שנות ה-70-1980: מעבר לסוללות חזקות יותר וביצועים טובים יותר

בשנות ה-70 וה-80, הקלנועיות החשמליות החלו להיות פופולריים יותר ושימוש נרחב יותר. זה הוביל למעבר לעבר סוללות חזקות יותר וביצועים טובים יותר. היצרנים החלו להתמקד בייצור קלנועיות עמידות יותר לשימוש.

שנות ה-90-הווה: התקדמות בטכנולוגיה ובתכונות

בשנות ה-90 ואילך, הקלנועיות החשמליות  המשיכו להתקדם בטכנולוגיה ובתכונות. כעת הן קלות יותר, חזקות וקלות יותר לשימוש מאי פעם.

קלנועית חשמלית בראשית סיטי צד פרונט
קלנועית חשמלית בראשית סיטי צד

היתרונות של קלנועית חשמלית

עצמאות מוגברת: קלנועית חשמלית מאפשרות למשתמשים לשמור על עצמאותם ולהסתובב בחופשיות ללא סיוע.

ניידות משופרת: לאנשים עם לקויות ניידות, קלנועית חשמלית יכולה לעזור להם לנוע בקלות רבה יותר ובפחות כאב.

נוחות: קלנועית חשמליית הן אמצעי תחבורה נוח לאנשים המתקשים בהליכה או בעמידה לפרקי זמן ממושכים.

חסכוני: קלנועית חשמלית לרוב חסכונית יותר מעזרי ניידות אחרים כגון כסאות גלגלים או רכבים.

קלנועית חשמלית מחירים בישראל

קלנועית חשמליים חוללו מהפכה בתחבורה עבור אנשים עם לקות ניידות. הם מציעים אמצעי תחבורה בטוח, אמין ונוח, המספקים חופש ועצמאות למשתמשים. עם זאת, אחד החששות המשמעותיים ביותר של משתמשים פוטנציאליים הוא העלות של בעלות על קלנועית חשמלי. מה משפיע על העלות שלהן וכיצד להשיג את התמורה הטובה ביותר לכספך.

קלנועית חשמליות הופכות פופולריות יותר ויותר בקרב אנשים עם לקויות ניידות. הן מציעות אמצעי תחבורה נוח ובטוח המספק למשתמשים תחושת חופש ועצמאות. עם זאת, אנשים רבים מודאגים מהעלות של בעלות על קלנועית חשמלית, שיכולה להשתנות מאוד בהתאם לגורמים שונים. מה הם המחירים הממוצעים של קלנועית חשמלית, מה משפיע על העלות שלהן וכיצד להשיג את התמורה הטובה ביותר לכספך.

מחירים ממוצעים של קלנועית חשמלים

העלות של קלנועית חשמלית יכול להשתנות בהתאם לגורמים שונים, כולל הסוג, המותג והתכונות. בממוצע, אתה יכול לצפות לשלם בין 10000-30000 עבור קלנועית חשמלית. קלנועיות יחיד הן בדרך כלל זולות יותר, עם מחירים הנעים בין 8000 ל-15000 שקל, בעוד שקלנועיות זוגיות יכולות לעלות עד 30000 שקל.

קלנועית חשמלית בראשית סיטי פרונט
קלנועית חשמלית בראשית סיטי כסא צד

גורמים המשפיעים על עלות קלנועית

סוג בטריה

סוג המצבר הוא אחד הגורמים  המשפיעים על עלות קלנועית חשמלית. סוללות ליתיום-יון יקרות יותר מסוללות עופרת, אך מציעות מספר יתרונות, כולל חיים ארוכים יותר, טעינה מהירה יותר ומשקל קל יותר, לרוב הקלנעיות הגדולות והזוגיות יש סוללת אסיד, ישנם 2 סוגים מרכזיים של סוללת עופרת, אסיד וגל,הסוללת גל היא האיכותית יותר שיש לה יותר מחזורי חיים.

קיבולת משקל

כושר המשקל של קלנועית הוא גורם נוסף שיכול להשפיע על העלות שלו. קלנועיות גדולות עם כושר משקל גבוה יותר יכולים לעלות יותר מאלו עם כושר משקל נמוך יותר.

גודל ומשקל

גם הגודל והמשקל של קלנועית יכולים להשפיע על העלות שלה. קלנועיות נסיעות הם בדרך כלל קטנות וקלות  אך הן לא תמיד זולים יותר, ישנם חברות שמשתמשים בחומרים יקרים חזקים וקלים יותר מה שמעלה את מחיר הקלנועית.

תכונות ואביזרים

תכונות ואביזרים נוספים, כגון בקר משוכלל, מושבים מתכווננים, משענות יד וסלי אחסון, יכולים גם לייקר את העלות של הקלנועית החשמלית.

תכונות עיקריות של קלנועית חשמליית

קלנועיות חשמליות לניידות מגיעות עם מגוון תכונות המשפרים את הפונקציונליות והנוחות שלהן. להלן כמה מאפיינים עיקריים שכדאי לחפש בבחירת קלנועית חשמלית לניידות:

מהירות וטווח: לקלנועית שונים יש רמות שונות של מהירות וטווח. חשוב לבחור קלנועית שתתאים לצרכים ולאורח החיים שלכם.

מערכת מתלים: מערכת מתלים טובה עוזרת לבלום זעזועים ומהמורות, ומספקת נסיעה חלקה יותר.

מושב: המושב צריך להיות נוח ומתכוונן כדי להתאים לגבהים ומשקלים שונים של המשתמש עדיפות למושב אורטופדי.

כידון: הכידון צריך להיות קל לאחיזה ולתמרון, מה שמאפשר שליטה מדויקת על הקלנועית.

סל או תא אחסון: רוב הקלנועיות מגיעות עם סל או תא אחסון לנשיאת חפצים אישיים ומצרכים.

 
קלנועית חשמלית בראשית סיטי כסא מסובב

סוגי קלנועיות חשמליות

ישנם מספר סוגים שונים של קלנועיות חשמליות הזמינות בשוק, כל אחד מהן נועד לענות על צרכי המשתמשים השונים. להלן כמה מהסוגים הנפוצים:

קלנועיות מתקפלות

קלנועיות מתקפלות דומות לקלנועית לנסיעות בכך שהן מתוכננות להיות קלות ומתקפלות. עם זאת, לא על הקלנועית מתקפלות מאושרות לטיסה, חשוב לוודא זאת עם ספק הקלנועיות שלך שיש לדגם טפסי אישור טיסה.

 

קלנועיות מתקפלות לטיסה

קלנועיות מתקפלות לטיסה מתוכננות להיות קלות לניידות, מה שהופך אותן קלות להובלה. הן משמשות  אנשים המטיילים לעתים וזקוקים לעזר ניידות שקל לנשיאה ומאושר לטיסה, קלנועות אלו נותנות עמאות רבה.

 

קלנועית 4 גלגלים
גלגלים קדמיים צמודים

קלנועיות אלו נותנות לנו פתרון מושלם בין הקלנועית ארבע גלגלים לקלנועית שלושה גלגלים אנו עדיין מקבלים את יכולת התמרון במקום צרים אבל אנו לא מבתרים על היציבות של קלנועית ארבע גלגלים,

קלנועית תלת גלגלים

קלנועית תלת גלגליים מיועדים לשימוש פנימי והם ניתנים לתמרון יותר מסוגים אחרים של קלנועית חשמליות אודות לגלגל קידמי אחד מה שמאפשר לרוב רדיוס סיבוב צר יותר. הן משמשות לעתים קרובות בחללים קטנים כגון דירות או חנויות מכולת.

קלנועית חשמלית זוגית

קלנועיות אלו הן גדולות יותר ויכולות להכיל 2 בוגרים, לקלנועית הזוגית לרוב יש קפיצים בולמי זעזועים וספסל זוגי, מה שנותן לרוכבים הרגשה של ביטחון ויציבות מוגברת.קלנועית אלו יכולים להחליף כלי רכב מרכזי לנסיעה בסביבה הביתית.

קלנועית ארבעה גלגלים

קלנועית עם ארבעה גלגלים מציעים יציבות רבה יותר מקלנועית עם שלושה גלגלים והם מיועדים לשימוש חיצוני. הם משמשים לעתים קרובות על ידי אנשים הזקוקים לעזר ניידות שיכול להתמודד עם שטח לא אחיד ומרחקים ארוכים יותר.

קלנועיות יחד

קלנועיות אלו נועדו לאדם אחד לתמוך בקיבולת משקל כבדה יותר ולהציע יציבות רבה הן בעלות מנוע גדול כסא מרווח וגלגיל אויר . הן משמשות לעתים קרובות על ידי אנשים הזקוקים לעזר ניידות שיכול להתמודד עם שטח קשה או עליות תלולות.

אז למה כדאי לבחור בקלנועיות בראשית 

אחת הסיבות העיקריות לכך שאנשים רבים נוטים לבחור בבראשית מובליטי היא בגלל המחויבות שלנו לספק מוצרים באיכות גבוהה. אנו מבינים שניידות היא היבט חשוב בחייהם של אנשים, ואנו רוצים להבטיח שללקוחותינו תהיה גישה למוצרים הטובים ביותר. בבראשית מובליטי המוצרים שלנו מיוצרים מחומרים איכותיים ביותר ותוכננו להיות עמידים, אמינים וקלים לשימוש.

סיבה נוספת היא בגלל מגוון המוצרים שלנו. אנו מציעים מגוון קלנועיות שונות כדי להתאים לצרכים של לקוחות שונים. בין אם אתם מחפשים קלנועית חשמלית קלת משקל וקומפקטית להובלה קלה, או קלנועית זוגית וגדולה לשימוש חיצוני, יש לנו את המוצר המושלם עבורכם. בראשית מובליטי המוצרים שלנו נועדו לספק נוחות ונוחות מירבית, ואנו בטוחים שתמצאו את הקלנועית המושלמת שתתאים לצרכים שלכם.

והחשוב ביותר אנו מחויבים לספק שירות לקוחות מעולה. אנו מבינים שרכישת קלנועית יכולה להיות השקעה גדולה, ואנחנו רוצים להבטיח שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים לחלוטין מהרכישה שלהם. הצוות המקצועי והידידותי שלנו תמיד זמין לענות על כל שאלה שיש לך ולספק לך את המידע הדרוש לך כדי לקבל החלטה מושכלת.

לבסוף אנו מציעים מחירים תחרותיים ותמורה מצוינת לכסף. אנו מאמינים שלכולם צריכה להיות גישה למוצרי ניידות באיכות גבוהה, ואנחנו עובדים קשה כדי לשמור על המחירים שלנו נוחים מבלי להתפשר על האיכות. כאשר אתה קונה מאיתנו, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שאתה מקבל מוצר מעולה במחיר מצוין.

אם אתם מחפשים קלנועית חשמלית אמינה ואיכותית, אל תחפשו רחוק יותר מבראשית מובליטי. עם המחויבות שלנו לאיכות, מגוון של מוצרים, שירות לקוחות מעולה ומחירים תחרותיים, אנו בטוחים שאנו הבחירה הטובה ביותר עבור כל צרכי הניידות שלך

מאמרים

ניקיון קלנועית

כיצד לנקות את קלנועית שלך בבטחה קלנועיות הן כלים יקרי ערך המעצימים את העצמאות והניידות של אנשים עם מוגבלות בניידות. שמירה על ניקיון קלנועית חיונית

קרא עוד »

קלנועית בטבע

חקר פלאי הטבע: המסע המשחרר של טיול בקלנועית בטבע בתוך ההמולה וההמולה של החיים המודרניים, קל להתעלם מההנאות הפשוטות שבחיבור לטבע. עבור אנשים עם אתגרי

קרא עוד »

קלנועית שטח

קלנועית שטח ניווט בשטח כבד ומשטחים קשים: טיפים לנהיגה בטוחה בקלנועית שלך: קלנועיות שטח מספקות עצמאות וניידות שלא יסולא בפז עבור אנשים עם מגבלות ניידות

קרא עוד »

מנוע חשמלי

מנוע חשמלי לקלנועית הבנת מנועים חשמלים: איך הם עובדים מנועים חשמלים נמצאים בכל מקום בעולם המודרני שלנו, ומפעילים כל דבר, החל ממכשירי חשמל ביתיים ועד

קרא עוד »

קלנועית נתניה

לחקור את נתניה: מדריך למקומות מותאמים לנכים משתמשי קלנועית בנתניה נתניה, עיר חוף תוססת בישראל, מתגאה לא רק בחופים מדהימים וברחובות תוססים אלא גם במחויבות

קרא עוד »

תקנות וחוקים קלנועית

תקנות וחוקים בקלנועית: היכן לנהוג בבטחה וע"פ החוק קלנועיות  הן כלי עזר הכרחי עבור אנשים עם אתגרי ניידות,הן מציעות חופש ועצמאות. עם זאת, כמו כל

קרא עוד »

מטען לקלנועית

מטען לקלנועית הופעת קלנועיות חשמליות היוותה ברכה לאנשים המתמודדים עם אתגרי ניידות, ומציעה להם מראית עין של עצמאות ויכולת לנווט בסביבתם בקלות. בלב המכונות יקרות

קרא עוד »

קלנועית ברחובות

קלנועית ברחובות רחובות, היא עיר המציעה שילוב ייחודי של מוסדות אקדמיים, מרכזי מחקר מדעיים והיסטוריה תרבותית עשירה, מה שהופך אותה ליעד אטרקטיבי עבור מבקרים בכל

קרא עוד »

קלנועית צפון

 לחקור את צפון בקלנועית : מדריך טיולים ידידותי לנכה עם קלנועית בצפון אזור הצפון של ישראל הוא שטיח של אתרים היסטוריים, יופי טבעי ועושר תרבותי.

קרא עוד »
תחבורה ציבורית קלנועיות בישראל

תחבורה ציבורית קלנועיות בישראל

תחבורה ציבורית קלנועיות בישראל בישראל, מדינה הידועה בהיסטוריה העשירה וההתקדמות הטכנולוגית המהירה שלה, נושא הניידות והנגישות זכה לתשומת לב גוברת. קלנועיות, המשמשות כחבל הצלה לאנשים

קרא עוד »
קלנועית בהרצליה

קלנועיות בהרצליה

לגלות את הרצליה: קלנועיות בהרצליה הרצליה, עיר יפיפיה השוכנת לחוף הים התיכון של ישראל, מציעה שילוב של יופי נופי, עושר תרבותי ושירותים מודרניים. עבור מבקרים

קרא עוד »
קלנועית בתל אביב

קלנועית בתל אביב

מדריך להרפתקאות נגישות למשתמשי קלנועית בתל אביב תל אביב, עם התרבות התוססת, החופים היפים וההיסטוריה העשירה שלה, היא עיר שופעת פעילויות ומוקדי עניין. עבור אנשים

קרא עוד »
קלנועיות בראשון לציון

 קלנועיות בראשון לציון

 קלנועיות בראשון לציון ראשון שוכנת לאורך חופי הים התיכון של ישראל, ראשון לציון עומדת כעיר תוססת, עשירה בהיסטוריה ותרבות. עבור אנשים המנווטים בעיר עם קלנועיות,

קרא עוד »
ניידות עם קלנועיות בראשית

ניידות

 השפעת קלנועיות על עצמאות ורווחה נפשית וניידות בשנים האחרונות, קלנועיות ניידות הופיעו כפתרון עבור אנשים המתמודדים עם אתגרי ניידות, ומספקים להם חופש ועצמאות. מכשירים אלה

קרא עוד »
קלנועית בנהריה

קלנועיות בנהריה

קלנועיות בנהריה: גן עדן לחובבי קלנועיות נהריה, פנינה נסתרת השוכנת לחוף הים התיכון, מתגאה לא רק בנופים ציוריים אלא גם בסביבה מסבירת פנים למשתמשי קלנועיות.

קרא עוד »
קלנועית בראשית טיפול ותחזוקה

טיפול ותחזוקה

שמירה על קלנועית שלך: טיפים לטיפול ותחזוקה תחזוקה של קלנועית שלך כרוכה בכמה היבטים מרכזיים, שכאשר עושים זאת בצורה נכונה, הכלי יתפקד בצורה חלקה ויסייעה

קרא עוד »
קלנועית בראשית סיפורים של לקוחות

סיפורים אישיים קלנועיות

העצמת עצמאות: סיפורים אישיים של משתמשי קלנועיות קלנועיות הן יותר מסתם מכונות; הם כלי לשחרור, העצמה ועצמאות חדשה עבור אינספור אנשים ברחבי העולם. למכשירים המדהימים

קרא עוד »
מוגבלות קלנועיות בראשית

מוגבלות

חשיבותה של תחבורה ציבורית נגישה לאנשים עם מוגבלות לתחבורה ציבורית תפקיד מרכזי בחיבור בין אנשים ליעדים שונים. עם זאת, חיוני להכיר בכך שהנוחות וקלות הגישה

קרא עוד »
בלמים אלקטרומגנטיים

בלמים אלקטרומגנטיים

בלמים אלקטרומגנטיים בקלנועית בתחום פתרונות הניידות המודרניים, השילוב של טכנולוגיה חדשנית חוללה מהפכה בדרך שבה אנו ניגשים לתחבורה עבור אנשים עם אתגרי ניידות. בלמים אלקטרומגנטיים

קרא עוד »
קלנועית להשכרה בראשית

קלנועית להשכרה

למה עדיף לקנות קלנועית חדשה ולא קלנועית להשכרה ניידות היא המפתח לשמירה על אורח חיים פעיל ועצמאי. עבור אנשים עם אתגרי ניידות, קלנועית יכולה להיות

קרא עוד »
קלנועית 3 גלגלים

קלנועית 3 גלגלים

קלנועית 3 גלגלים מהפכה בניידות אישית בעולם המשתנה של היום, ניידות אישית משחקת תפקיד חיוני בהבטחת עצמאות וחופש לאנשים עם מוגבלות בניידות. אחד הקלנועיות הפופולריות

קרא עוד »
קלנועית 4 גלגלים בראשית לייט

קלנועית 4 גלגלים

קלנועית 4 גלגלים ככל שהניידות הופכת לאתגר עבור אנשים רבים, הצורך בדרכי תחבורה אמינים ויעילים גדל באופן משמעותי. קלנועית ארבע גלגלים היא פתרון יציב ובטוח

קרא עוד »
קלנועית מהירה בראשית מובילטי

קלנועית מהירה

קלנועית מהירה, מה המהירות המותרת בישראל מדוע המהירות המרבית של קלנועית מתקפלת וקלה הוא 6 ק"מ לשעה  ע"פ חוק ועבור קלנועית בגודל בינוני או זוגי

קרא עוד »
קלנועית אפיקים חדשים

קלנועית אפיקים חדשים

לרכוש קלנועית אפיקים חדשים בעולם המהיר של היום, קלנועיות הפכו לבחירה פופולרית עבור אנשים המחפשים עצמאות ונוחות. מכשירים אלו מציעים אמצעי תחבורה נוח לאנשים עם

קרא עוד »
נגישות

נגישות

נגישות לנכים החשיבות של סביבה עירונית ידידותית בעולם של היום, שבו ערים שוקקות פעילות, חיוני להבטיח שכולם יוכלו לנווט ולגשת לסביבות עירוניות ללא מחסומים. זה

קרא עוד »
קלנועית לנכים בראשית

קלנועית לנכים

קלנועית לנכים לתחושת עצמאות וחופש מחפשים פתרון ניידות אמין ומעצים? קלנועית לנכים עם התכונות והעיצוב המותאם לבעלי המוגבלות, קלנועית לנכים מספקים לאנשים עם ניידות מוגבלת

קרא עוד »
קלנועית בראשית פיקוד שבת

קלנועית עם פיקוד שבת

קלנועית עם פיקוד שבת שמירת שבת היא חלק חשוב באמונה היהודית, והיא מחייבת הימנעות מפעילויות מסוימות הכרוכות בחשמל. אולם עם כניסתה של הטכנולוגיה המודרנית, ישנן

קרא עוד »
קולנועית בראשית מובילטי

קולנועית

קולנועית או קלנועית? איך נכון לומר קולנועית או קלנועית האמת שזה לא הרבה משנה, הכוונה היא זהה, לדוגמא נוכל לראות באתר ויקיפדיה שכותבים ללא ה

קרא עוד »
קלנועית חדשה

קלנועית חדשה

מדוע עדיף קלנועית חדשה ולא יד שנייה כאשר מדובר בבחירת קלנועית, לאנשים פרטיים יש אפשרות לרכוש קלנועית חדשה לגמרי או לבחור משומשת. בעוד קלנועיות יד

קרא עוד »
קלנועית מחיר בראשית

קלנועית מחיר

קלנועית מחיר : למה לא כל חברות הקלנועיות מציגות מחירים בשוק המתפתח במהירות של קלנועיות, לקוחות לא פעם מוצאים את זה מתסכל שלא כל חברות

קרא עוד »
קלנועית יד 2

קלנועית יד 2

קלנועית יד 2 היתרונות וחסרונות שוקלים לרכוש קלנועית כדי לשפר את הניידות והעצמאות שלכם? אולי אתם תוהים האם עדיף לקנות קלנועית חדשה לגמרי או לבחור

קרא עוד »

כתוב את הכותרת כאן

תפריט נגישות

עכשיו לזמן מוגבל

אל תעזוב ללא הצעה אטרקטיבית מאיתנו

השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם