קלנועית עם פיקוד שבת

קלנועית עם פיקוד שבת

שמירת שבת היא חלק חשוב באמונה היהודית, והיא מחייבת הימנעות מפעילויות מסוימות הכרוכות בחשמל. אולם עם כניסתה של הטכנולוגיה המודרנית, ישנן דרכים לשמור שבת ללא צורך לכבות לחלוטין את כל החשמל. על ידי הבנת מקרי השימוש במכשירים חשמליים מסוימים וכיצד ניתן להשתמש בהם מבלי לעבור על כללי השבת, ניתן לקיים יום קדוש זה תוך ניצול של כמה נוחות מודרנית

קלנועית עם פיקוד שבת מבית בראשית מוביליטי

אפשר לשמור את השבת עם בראשית מובליטי לכל הדגמים שלנו ניתן להוסיף פיקוד שבת בעלות נוספת מהקלנועיות המתקפלות לקלנועיות הזוגיות לשמירת השבת בצורה כשרה ועצמאית,למידע נוסף תרגישו חופשי ליצור איתנו קשר עוד היום.

למי קלנועית עם פיקוד שבת מתאימה

קלנועית עם פיקוד שבת היא דרך מצוינת לאנשים ליהנות מהשבת שלהם מבלי לדאוג להפרת חוקי הדת. לקלנועית מסוג זה יש מצב מיוחד המאפשר למשתמשים לנסוע ללא שימוש בחשמל, האסור בשבת. זה מושלם למי שרוצה לשמור על קדושת היום ועדיין להיות מסוגל להתנייד. עם התכונות הקלות לשימוש ותכונות הבטיחות שלו, קלנועית מסוג זה יכולה ליהנות מכל סוגי הרוכבים, מילדים ועד קשישים. קלנועית עם פקודה לשבת היא כלי חדשני שבעזרתו ניתן לעזור לאנשים לשמור את השבת היהודית בצורה נוחה וכשרה. זה מושלם למי שרוצה לקחת חלק במצוות השבת אך אינו יכול לעשות זאת בגלל מגבלות פיזיות. תכונת "פקוד השבת" של הקלנועית החשמלית מאפשרת למשתמשים להפעיל ולכבות את הרכב בלחצן בודד, מה שמקל על כל אחד לכבד את היום המיוחד הזה מבלי לדאוג לצרכי התחבורה שלו.

קבלת אישור מהרב שלך

למרות שהקלנועיות עם הפיקוד שבת מאושרות על יד רוב הרבנים עדיין ישנם מספר רבנים שלא מקבלים את הפסיקה של מתן האישור לנסיעה בשבת, חשוב לבדוק עם הרב האישי שלך מה דעתו על פיקוד השבת, ולקבל את אישורו תרם הרכישה.

איך זה עובד

הפטנט מאחורי פיקוד השבת הוא להזרים זרם קבוע חלש במערכת החשמל כך שלמעשה הרוכב לא מפעיל את הקלנועית אלה רק משנה את עוצמת הנסיעה, מכשירים נוספים שעובדים על פיקוד שבת הם המיחם החשמלי, מעלית שבת ועוד. פתרון זה נותן את האפשרות לאנשים בעלי מוגבלות לקיים את מצוות השבת אך עדיין לא להרגיש מוגבלים וחסרי ניידות.

חברות המספקות פיקוד שבת הם

מכון צומת

מחיר קלנועית עם פיקוד שבת

צריך להבין שבכל חברות הקלנועיות בישראל מחיר הקלנועית נפרד ממחיר פיקוד שבת, למעשה פיקוד השבת הוא תוספת שמוסיפים לקלנועית, מחיר תוספת פיקוד השב נע בין 3000-3500 ש"ח, מחיר זה כולל את הפיקוד עצמו והתקנת הפיקוד.

ההיתרונות של פיקוד השבת

ההיתרון המרכזי של פיקוד השבת הוא להעביר את היום הקדוש לנו, ללא חיללו, להרגיש שאנו יכולים להתנייד בצורה ,בטוחה ועצמאית, להגיע לתפילה בבית הכנסת, ובאמת להרגיש חופשיים לא רק בהמלך השבוע אלה גם ביום השבת, אצלנו בבראשית מובילטי כל דגמי הקלנועיות ניתנות לחביר של מנגנון פיקוד שבת, צרו קשר איתנו עוד היום למידע נוסף והתאמת קלנועית.

למידע נוסף>>

מאמרים
נוספים

קלנועית טיולים

קלנועית טיולים מאושרת לטיסה יציאה למסע עם קלנועית מתקפלת פותחת בפני אנשים מוגבלים עולם של אפשרויות. נתעמק בהיבטים שונים של נסיעה בקלות, ונציע טיפים וטריקים

טיפול ותחזוקה

שמירה על קלנועית שלך: טיפים לטיפול ותחזוקה תחזוקה של קלנועית שלך כרוכה בכמה היבטים מרכזיים, שכאשר עושים זאת בצורה נכונה, בכלי יתפקד בצורה חלקה ויסייעו

סיפורים אישיים קלנועיות

העצמת עצמאות: סיפורים אישיים של משתמשי קלנועיות קלנועיות הן יותר מסתם מכונות; הם כלי לשחרור, העצמה ועצמאות חדשה עבור אינספור אנשים ברחבי העולם. למכשירים המדהימים

תפריט נגישות