בס״ד

בס״ד

logo bereshit_logo white

קלנועיות בראשית מוביליטי המומחים לקלנועיות בישראל!

חברתנו מתמחה ביבוא שיווק ותיקון קלנועיות. אנו מאמינים במצויינות וחדשנות. אצלנו תוכלו למצוא את הקלנועיות הטובות ביותר תוך כדאי התמקדות והבנה של צרכי הלקוחות שלנו להתאמה מרבית לצרכים האמיתיים של הלקוח.
בקלנועיות בראשית מוביליטי אנו מבינים שלכל אחד יש דרישות צרכים וציפיות שונות מהקלנועית שלהם.לכן תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של דגמים לצרכים שונים. אם המטרה שלכם  היא קלנועית זוגית חזקה וגדולה שתחליף את הרכב המרכזי בבית לנסיעות בסביבה הקרובה , או קלנועית יחיד בעלת מנוע עוצמתי וכסא אורטופדי לנסיעה נוחה ורכה, שיעדפו קלנועית מתקפלת קלה שמאושרת טיסה. יש מגוון רחב של דגמי קלנועיות לצרכים שונים, אם אתם מחפשים חברה שהלקוח אצלה תמיד במרכז הגעתם למקום הנכון.

הגורם האנושי
קלנועיות בראשית היא חברה בעלת שירות לקוחות אדיב וידידותי,מערך יעוץ והתאמה  זמינות והתחייבות לדאגה ללקוח גם לאחר הרכישה, הצטרפו למשפחת לקוחות קלנועיות בראשית

טכנולוגיה וחדשנות
בקלנועיות בראשית תמצאו את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם הקלנועיות, עם מוצרי בפסגת התכנולוגיה העולמית תוך התמקדות על בטיחות ונוחות מקסימלית.

שירות לקוחות
הקשר שלנו מתחיל עם הרכישה אבל לא מסתיים שם , אתם מצורפים למשפחה
חמה שתלווה אתכם גם לאחר הרכישה טיפול אישי, מקצועי ואמין לראש שקט לדעת שאתם בידים טובות ומקצועיות.

בטיחות ואיכות חומרים
הקלנועיות שלנו מיוצרים מהחומריים האיכותיים ביותר ובעלי התכנולוגיות החדישות ביתר לכלל הלקלנועיות שלנו יש את  תקני הבטיחות הבינלאומיים המחמירים ביותר בעולם , ה- FDA האמריקאי וה- CE האירופאי.וגם מכון התקנים הישראלי  אנו עובדים עם הספקים הטובים ביותר בעולם על-מנת להבטיח קלנועיות בטוחות וחזקות שיאשרו למשך שנים.

אצלנו הלקוח תמיד במרכז
הלקוחות שלנו חשובים לנו מאוד וחשוב לנו שהם תמיד יהיו מרוצים מרגע ההתעניינות בכלל בעולם הקלנועיות והתאמת קלנועית שתענה בדיוק על הצרכים שלכם וגם לאחר המכירה אנו תמיד זמינים ללקוחות שלנו לכל בעיה, הקלנועיות שלנו עונות על הצרכים האמיתיים  של לקוחותינו.
אל תהססו פנו אלינו עוד היום להתאמת קלנועית בביתכם ללא עלות ומחויבות
קלנועיות בראשית העצמאות בניידות.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם >>

קלנועית מתקפלת בראשית_900x1600-18

תפריט נגישות

עכשיו לזמן מוגבל

אל תעזוב ללא הצעה אטרקטיבית מאיתנו

השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם